![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Метою патронату є: забезпечення права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків (осіб, які їх замінюють) опікуватися дитиною та виховувати її, а в разі неможливості – вчинення
заходів щодо захисту дитини та прийняття рішень щодо її влаштування до постійної форми сімейного виховання, яка найбільше відповідає потребам дитини.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Чому ця послуга потрібна саме сьогодні?
Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, послуга патронату над дитиною набуває ще більшої актуальності.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Що це дасть для дитини: безпеку, догляд, виховання та реабілітацію дитини в умовах сім’ї, підтримане спілкування з рідними; а в разі неможливості повернення до біологічної родини – пошук для дитини нової сім’ї.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Що це дасть батькам дитини: можливість усунути складні життєві обставини, вирішити наявні проблеми, отримати соціальний супровід, що загалом сприятиме підвищенню батьківського потенціалу та воз’єднанню родини.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Яку підтримку будуть отримувати патронатні вихователі?
Патронатні вихователі отримують заробітню плату 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць за надання послуг та 2 прожиткових мінімумів на утримання дітей відповідно до їхнього віку та кількості. Розмір оплати збільшується на 10% за кожну дитину віком до 1 року, дитину з інвалідністю.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
Запрошуємо до співпраці небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f4e3.png)
За консультацією та більш детальною інформацією можете звертатися в службу у справах дітей за адресою вул. С. Бандери , 18 (3 поверх), м.Калуш або за телефоном 0347266253