Ведучими свята були старенька бабуся та її онука Марічка, образи які успішно втілили організатор ПК «Юність» Юлія Близнюк та вихованка поетичної студії «Ліра» ПК «Юність» Марічка Кравець. Специфічна говірка бабусі (гуцулки) заворожувала і навіювала глибину та особливість наших традицій, а чарівна Марічка, яка хотіла все знати, додавала жвавості оповідям бабусі.
Водіння гаївок, весняні ігри та забави – дуже давня традиція що прийшла до нас з дохристиянських часів, яка залишається живою, це постійний зв'язок поколінь, символ злагоди та поваги між людьми…В цей непростий для кожного з нас час, і особливо для тих, хто змушений через війну покинути власні домівки, наш захід став цілющою живицею. Весну закликали разом з нами: народний фольклорно-етнографічний колектив «Доленька», керівник Оксана Івасенко, народний фольклорно-етнографічний ансамбль пісні і танцю «Студенька», керівник Наталя Гуменюк, зразкова вокальна студія «Дует» керівник Леся Ланик, народний ансамбль танцю «Пролісок», керівник Людмила Ляшенко, зразковий ансамбль танцю «Веселка», керівник Галина Котович, ансамбль мажореток «Сузір’я». Не обійшлось і без обливань - кажуть вода у великодній понеділок стає цілющою та оздоровлює людей.
Доки люди не перестануть співати «Христос воскрес!», доти не перемогти темряві, - говориться в одній великодній легенді. Тож хай на зміну Великодню прийде ще один великий день, день коли на нашій землі запанує мир.
І, доки житимуть традиції нашого народу, доти житиме наша славна Україна! Слава Україні та праведним українцям!
З Божою допомогою вистоїмо та переможемо!!!