32o

На Алеї Слави знайшов свій вічний спочинок Герой Роман Мисюра

  • 2024.05.18 18:40
    • Актуально
    • Громада
    • Герої не вмирають
  • 144

Сьогодні, 18 травня, мешканці громади прийшли вклонитися та подякувати своєму Захисникові Роману Мисюрі. Воїн віддав найцінніше – своє життя за Україну, за кожного з нас.

Роман народився 29 травня 1968 року. Дитинство та юність його пройшли в м. Калуші. Вже тоді яскраво проявлялися особистісні риси характеру: дисциплінованість, неординарний розум, завзятість до навчання та праці.

Навчався у Калуській школі №4. Після закінчення 10 класу вступив до Івано-Франківського інституту нафти і газу. Легко налагоджував стосунки з людьми, був дуже комунікабельним, доброзичливим, мав багато друзів. Всі його знали як Людину розумну та енергійну. З 1986 по 1988 виконував військовий обов’язок, служив танкістом -механіком.

Пізніше працював на «Нафтобурмаші». У 1995 році одружився. В люблячій сімї народилася донька. З 2011 працював як підприємець.

У квітні 2023 року став на захист України, доєднався до Національної гвардії України. Служив гранатометником взводу оперативного призначення одного з військових формувань. Вірний військовій присязі, проявляючи мужність та стійкість, Роман Мисюра загинув 11 травня 2024 року на Запорізькому напрямку.

Хоробрий воїн саможертовно виконав свій обов’язок до кінця! І назавжди приєднався до Небесного війська!

Вічна пам'ять та слава нашому Герою Роману Мисюрі!

Інші новини