10o

Оновлений алгоритм дій для власників житла в межах Калуської міської територіальної громади

  • 2022.10.11 17:01
    • Громада
    • Все для внутрішньо переміщених осіб
  • 493

Претендент на отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб (далі – ПРЕТЕНДЕНТ) – власники житла або їх представники, наймачі (орендарі) житла державної або комунальної власності, спадкоємці, які прийняли спадщину):

 1. Реєструється у веб-ресурсі «Прихисток» самостійно або звертається в управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради (каб. 304, інженерний корпус, вул. Євшана, 9, м. Калуш, тел. (03472) 6 63 71, (03472) 6 68 46).

2. Не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подає повідомлення за формою згідно з додатком 1 до затвердженого Порядку (рішення виконкому Калуської міської ради від 30.09.2022 № 221), до ЦНАПу за місцем розташування жилого приміщення, або надсилають заповнену форму цього повідомлення на електронну адресу Калуського ЦНАП (cnapkalush@ukr.net).

3. Претендент також зобов’язаний в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення до ЦНАПу за формою згідно з додатком 1 до затвердженого Порядку (рішення виконкому Калуської міської ради від 30.09.2022 № 221) з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у жилому приміщенні або надсилають заповнену форму цієї заяви на електронну адресу Калуського ЦНАП cnapkalush@ukr.net.

4. Для отримання компенсації ПРЕТЕНДЕНТ не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяцяподає до ЦНАПу заяву за формою згідно з додатком 2 до затвердженого Порядку (рішення виконкому Калуської міської ради від 30.09.2022 № 221) або надіслати заповнену форму цієї заяви на електронну адресу Калуського ЦНАП cnapkalush@ukr.netразом з електронним копіями (фотокопії) документа, який посвідчує ПРЕТЕНДЕНТА; документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням, або документа, що підтверджує повноваження представника власника.

 

 Варто звернути увагу:

1. Компенсація НЕ НАРАХОВУЄТЬСЯ у разі:

- наявності заборгованості за житлово-комунальні послуги;

- якщо внутрішньо переселена особа отримує щомісячну адресну допомогу в цьому статусі з 2014 до 2021 р.

2.Вартість 1 людино-ліжко-дня – 30,00 грн.

3. Власник житла повинен мати відкритий рахунок (IBAN) в банку на СВОЄ ім’я.

4. Компенсація нараховується з ДНЯ реєстрації у веб-ресурсі «Прихисток».

5. ПРЕТЕНДЕНТИ не зможуть отримати компенсацію за внутрішньо переміщених осіб, якщо вони є членами їх сім’ї у розумінні Сімейного кодексу України.

6. Надано можливість отримання компенсації особам, що розмістили у своїх домівках переселенців, однак фізично перебувають не за місцем проживання (передбачено подача заяви засобами електронного зв’язку).

7. Форма повідомлення, заяви, зазначені в п.п.2,3,4 цього Алгоритму додаються

Додаток 1

Додаток 2

Інші новини