Ти молодий, активний та амбітний? В тебе багато цікавих ідей, ти готовий працювати для розвитку нашої громади? Подавай заявку на членство у Молодіжній раді.
Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Калуській міській раді відбудуться 20 квітня 2023 року, о 14.00 год. Місце проведення: приміщення концертного залу, за адресою: вул. Шевченка, 11.
Враховуючи обставини сьогодення, місце проведення та час можуть змінитися, про що кожного делегата буде повідомлено додатково.
До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України – жителі Калуської міської територіальної громади віком від 14 до 35 років.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається перелік документів, який розміщений за посиланням https://kalushcity.gov.ua/publicinfo/dokumenti-yaki-neobhidno-podati-dlya-uchasti-v-ustanovchih-zborah .
Прийом документів кандидатів до складу Молодіжної ради розпочинається з 15 березня.
Заява та документи подаються в письмовій формі за адресою: м. Калуш, вул. Дзвонарська, 1 або електронній формі у форматі pdf на електронну адресу molodijnarada.kalush2023@gmail.com до 09 квітня 2023 року включно.
Упродовж 5 днів, до 14 квітня 2023 року надається час для перевірки поданих документах. До 17 квітня 2023 року ініціативна група складає список кандидатів до складу молодіжної ради, які братимуть участь в установчих зборах, та до 19 квітня його оприлюднять.
На установчих зборах і буде обрано склад Молодіжної ради - дорадчого органу міської ради.