3o

Оголошується комерційний конкурс! Для здійснення торгівлі безалкогольними напоями ( кавою) № 125 на пр. Лесі Українки біля будинку № 1

  • 2021.02.04 10:35
    • Актуально
    • Економіка
    • Оголошення
  • 428

Відповідно до рішення міської ради від 29.03.2012 року №1069 «Про  Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у   м. Калуші», розпорядження міського голови від 18.12.2020 № 356-р «Про затвердження складу конкурсної  комісії з визначення  переможців  комерційного конкурсу на  право  оренди окремих конструктивних  елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької  діяльності у  м. Калуші»  та рішення конкурсної комісії з визначення переможців комерційного конкурсу на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші від 03.02.2020 року оголошується комерційний конкурс на право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для  розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності  у м. Калуші.

Об’єктами конкурсу є право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста  для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші, зокрема:

 Для здійснення торгівлі безалкогольними напоями ( кавою) № 125 на пр. Лесі Українки біля будинку № 1     

Учасниками конкурсу можуть бути юридичні та фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, які бажають отримати  право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для  розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності  у м. Калуші.

Основними умовами конкурсу  є:

-  розміщення пересувної тимчасової споруди відповідно до схеми; 

- дотримання санітарних,  архітектурних і пожежних  вимог та правил дотримання тиші в громадських місцях;

- пропозиція найвищої оплати за право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для  розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності  у м. Калуші.

 Базова ставка права оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші, зокрема, для здійснення торгівлі безалкогольними напоями (кавою)  становить -  15 000 грн.

 Термін оренди елементів благоустрою  - до 31.12.2021 року .

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

- заява встановленого зразка на участь у конкурсі ;

витяг або виписка з єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців;

- документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі. Розмір плати за участь у конкурсі становить 85 грн. (реквізити для перерахування коштів Одержувач: КалуськаТГ ЄДРПОУ: 37951998 МФО: 899998 БАНК: ГУК в Івано – Франківській області р/р:   №UA388999980314090544000009614 Призначення платежу: 24060300: Інші надходження);

- пропозиції щодо розміру оплати за право оренди окремих конструктивних елементів благоустрою міста для розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Калуші.

Усі документи учасник конкурсу подає в закритому непрозорому конверті, на якому зазначає свою назву, адресу і найменування об’єкта конкурсу,  з поміткою  «Заява на участь у конкурсі», до загального відділу виконавчого комітету Калуської міської ради, для реєстрації до 17.00 год.  15.02.2021 року .

Конкурс відбудеться 16.02.2021 о 16.30 год. за адресою м. Калуш,  вул. Шевченка,6, другий поверх, кабінет заступника міського голови .

За  додатковою  інформацією  звертатися до управління економічного розвитку міста Калуської  міської ради  за  адресою м. Калуш вул. Шевченка,6  другий поверх каб. №3, тел. 6-52-20.

За додатковою  інформацією  щодо  розташування  об’єктів  конкурсу звертатись до управління архітектури та містобудування  міської ради за адресою  м. Калуш, м - н Шептицького, 2  тел. 6-68-16.

Управління економічного розвитку міста Калуської міської ради

Інші новини