8o

Оголошено відкриті торги з особливостями по закупівлі робіт по об’єкту «Благоустрій території будівлі Калуського міського центру соціальних служб на вул. І.Франка, 4 в м. Калуш Івано-Франківської області (капітальний ремонт)», (Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000465-a) – очікуваною вартістю - 1 640 872,00грн. без ПДВ.

  • 2026.09.04 15:12
    • Громада
  • 24

 З метою забезпечення виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020р. N 1266 щодо оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості по закупівлі  «Благоустрій території  будівлі Калуського міського центру соціальних служб на  вул. І.Франка, 4 в м. Калуш  Івано-Франківської області (капітальний ремонт)», (Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000465-a) повідомляємо:

 

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Відповідно до рішення сесії Калуської міської ради від 31.07.2026р. №5422 «Про внесення змін до бюджету Калуської міської територіальної громади на 2026 рік».

 

Обґрунтування очікуваної вартість предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості робіт по об’єкту «Благоустрій території  будівлі Калуського міського центру соціальних служб на  вул. І.Франка, 4 в м. Калуш  Івано-Франківської області (капітальний ремонт)» було здійснено Замовником відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15.04.2020 №708 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» (із змінами), з урахуванням чинних кошторисних норм України, які затверджені  наказом «Міністерства розвитку громад та територій України від 31.12.2021р. №374, наказу Мінекономіки від 18.02.2020р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», та зведеного кошторисного розрахунку на об’єкт будівництва відповідно до розробленої проєктно-кошторисної документації з врахуванням позитивного експертного звіту щодо розгляду проектної документації  на будівництво № 09-034-26 від    14.05.2026 р.

 

Разом по зведеному кошторисному розрахунку (без ПДВ): 1 826 287,00 грн. - глава 10 (утримання служби замовника та інжинірингові послуги) – 20 138,00грн. – глава 12 (проектні, вишукувальні роботи, експертиза та авторський нагляд) – 168 634,00грн.  + (ПДВ 20%) – 331 531,00 грн. 1 969 046,00грн. з ПДВ.

1 826 287,00 грн. - 20 138,00грн., - 168 634,00грн. + 331 531,00 грн. = 1 969 046,00грн. з ПДВ.

Річний план закупівлі на 2026р становить - 1 969 046,00грн. з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі в оголошенні про проведення закупівлі –  1 640 872,00грн. без ПДВ.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі :

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені згідно проектно-кошторисної документації.

Технічні вимоги щодо закупівлі робіт по об’єкту «Благоустрій території  будівлі Калуського міського центру соціальних служб на  вул. І.Франка, 4 в м. Калуш  Івано-Франківської області (капітальний ремонт)», (Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-000465-a)  передбачено Додатком 3 до тендерної документації. 

 

 

ДОДАТОК №3

до тендерної документації

 

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

 

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

 

 

по об’єкту «Благоустрій території будівлі Калуського міського центру соціальних служб на вул.І.Франка, 4 в м.Калуш Івано-Франківської області (капітальний ремонт)

 

Клас наслідків (відповідальності) – СС1

№ п/п

Обґрун-тування (шифр норми

Найменування робіт і витрат

Одиниця виміру

Кількість

1

2

3

4

5

 

 

Локальний кошторис №02-01-01

на Благоустрій

 

 

 

 

 Роздiл 1. Підготовчі та демонтажні роботи

 

 

1

КР18-112-2

Корчування пнів з переміщенням до 10 м,

діаметр пня понад 18 см до 26 см

100 пнів

0,08

2

КР18-77-1

к дем.=0,7

(Демонтаж) Улаштування металевих воріт

без хвіртки

100м2

0,0525

3

КР18-52-8

к дем.=0,7

(Демонтаж) Улаштування огорож із сітки

100м

0,525

4

КР4-2-1

Розбирання монолітних перекриттів

1 м3

5,1

5

КБ46-56-5

Розбирання надземної частини одно- і

двоповерхових цегляних будівель без

збереження придатних матеріалів

(дворовий туалет)

10м3

0,82

6

КР18-1-5

Розбирання асфальтобетонних покриттів

механізованим способом

100м3

0,0396

7

КР20-41-1

Навантаження сміття екскаваторами на

автомобілі-самоскиди, місткість ковша

екскаватора 0,25 м3.

100 т

0,234

8

С311-10-М

Перевезення сміття до 10 км

т

23,4

 

 

Ремонт лавок

 

 

9

КР3-36-1

к дем.=0,8

(Демонтаж) Установлення елементів

каркасу із брусів (лавки)

1 м3

0,06

10

КР20-35-1

Очищення та приведення брусків після

розбирання конструкцій в придатний для

повторного застосування стан

100м

0,25

11

КР12-11-3

Поліпшене олійне фарбування дерев'яних

брусків з розчищенням старої фарби понад 35%

100м2

0,049

12

КР3-36-1

Установлення елементів каркасу із брусів

(лавки)

1 м3

0,06

 

 

 Роздiл 2. Дороги та площадки

 

 

13

КР18-12-1

Улаштування дорожніх корит

напівкоритного профілю з застосуванням

автогрейдерів, глибина корита до 250 мм

100м2

4,472

14

КР18-30-1

Установлення бетонних поребриків на

бетонну основу

м

123

15

С1421-10634

Пісок природний, рядовий

м3

1,2

16

& К589921-

А003-7

Камінь бортовий БР100.20.10

шт

123

17

С1424-

11620

Суміші бетонні готові важкі, клас бетону В10

[М150], крупність заповнювача більше 10 до 20 мм

м3

2,5

18

КР18-23-1

Улаштування одношарових основ

товщиною 15 см із щебеню фракції 20-40

мм з межею міцності на стиск понад 98,1

МПа [1000 кг/см2]

100м2

4,472

19

КР18-49-1

Улаштування покриттів з дрібнорозмірних

фігурних елементів мощення [ФЕМ]

100м2

4,472

 

 

 Роздiл 3. Пішохідні доріжки

 

 

20

КР18-12-1

Улаштування дорожніх корит

напівкоритного профілю з застосуванням

автогрейдерів, глибина корита до 250 мм

100м2

0,649

21

КР18-30-1

Установлення бетонних поребриків на

бетонну основу

м

66

22

С1421-10634

Пісок природний, рядовий

м3

0,7

23

& К589921-

А003-7

Камінь бортовий БР100.20.10

шт

66

24

С1424-

11620

Суміші бетонні готові важкі, клас бетону В10

[М150], крупність заповнювача більше 10 до 20 мм

м3

1,3

25

КР18-49-1

Улаштування покриттів з дрібнорозмірних

фігурних елементів мощення [ФЕМ]

100м2

0,649

 

 

 Роздiл 4. Навіс для автомобілів

 

 

26

КБ9-1-1

Монтаж металевого каркасу навісу для

автомобілів

0,7

27

& 550101-

28-11

Каркас металевий навісу для автомобілів

8х6м збірний односкатний /

шт

1

28

КБ12-12-1

Улаштування покриття навісу із

профнастилу (металопрофілю)

100м2

0,48

29

& С111-217-8

Профнастил

м2

49,92

30

& С111-136-28

Саморізи 4,8х19мм RAL 9006

1000шт

0,288

 

 

 Роздiл 5. Альтанка

 

 

31

& 550101-

28-16

Альтанка діаметром 5м в зібраному вигляді

шт

1

 

 

 Роздiл 6. Озеленення

 

 

32

КР18-92-1

Підготовка механізованим способом

стандартних місць для садіння живої

однорядної огорожі в природному ґрунті

10м

4,3

33

КР18-94-1

Садіння кущів-саджанців в живу однорядну

огорожу та з рослин, що в'ються

10м

4,3

34

& С1429-64-1

Кущі-садженці живої огорожі

шт

129

35

КР18-97-6

Посів газонів партерних, мавританських

та звичайних вручну

100м2

1,24

36

КР18-98-2

Улаштування корита під квітники вручну,

глибина корита 40 см

100м2

0,24

37

КР18-100-1

Садіння багатолітніх квітників при

густоті насаджання 1,6 тис.шт квітів на 100 м2

100м2

0,24

 

 

Роздiл 7. Відновлення бетонних

поверхонь відмостки

 

 

38

КР7-17-1

Відновлення бетонних поверхонь

відмостки сумішшю Cerasit CN 83

100м2

0,673

39

С111-2005-4

Швидкотведіюча суміш Ceresit СN 83

кг

3701,5

 

 

 Роздiл 8. Огорожа із сітки

 

 

40

КБ7-24-12

Установлення металевої огорожі з

сітчастих панелей по металевих стовпах

без цоколя, висотою до 2,2 м

100м

0,4942

41

С1424-

11612

Суміші бетонні готові важкі, клас бетону В15

[М200], крупність заповнювача більше 20 до 40 мм

м3

2,03

42

& С1633-

89ВД-8

Стовп для огорожі 2,5м ТОВ "Сітка Захід

Україна"

шт

25

43

& С1633-

89ВД-7

Секція огорожі 3D товщина дроту 4мм

висотою 2,0м довжина секції 2,5м ТОВ

"Сітка Захід Україна"

шт

20

44

КБ7-25-9

Улаштування хвірток без установлення стовпів при металевих огорожах і огорожах із панелей

100шт

0,01

45

& С1633-

89ВД-16

Хвіртка DUOS зі зварної сітки товщ. дроту 4

мм висотою 2,0 м, довжина 1,0м

шт

1

46

КБ10-46-8

Улаштування воріт гратчастих висотою

до 2 м при установлених стовпах

100м2

0,08

47

& С1633-

89ВД-15

Ворота DUOS зі зварної сітки товщ. дроту 4

мм висотою 2,0 м, довжина 4,0 м

шт

1

48

& С113-

1880-21-51

Кріплення секцій огорожі

шт

72

 

 

Локальний кошторис №02-01-02

 

 

 

 

на Електротехнічні рішення

 

 

 

 

Роздiл 1. Фундамент Фм-1 під опори освітлення

 

 

1

КР1-15-2

Буріння ям глибиною до 2 м бурильно-

крановими машинами на тракторі, група

ґрунту 2

100 ям

0,04

2

КР2-12-1

Улаштування основи під фундаменти

100 м3

0,002

3

С1424-

11619

Суміші бетонні готові важкі, клас бетону В7,

5 [М100], крупність заповнювача більше 10

до 20 мм

м3

0,2

4

КР2-15-4

Улаштування залізобетонних

фундаментів об'ємом до 5 м3 під опори

освітлення

100 м3

0,0132

5

С124-22

Гарячекатана арматурна сталь

періодичного профілю, клас А-ІІІ, діаметр 12 мм

т

0,03488

6

С124-1

Гарячекатана арматурна сталь гладка, клас

А-1, діаметр 6 мм

т

0,014

7

КБ6-11-3

Установлення анкерних болтів при

бетонуванні із зв'язками з арматури

1 т

0,04336

8

& С111-155-

5-103

Анкерний болт 1.1М24х600

шт

16

 

 

 Роздiл 2. Вуличне освітлення

 

 

9

КБ33-257-1

Складання та установлення

одностоякових опор із кабельним вводом

100опор

0,04

10

& С118-66-1

Опора вуличного освітлення сталева

оцинкована багатогранна 4м/3мм 4AS

60/136-F(3)

шт

4

11

& С118-66-6

Кронштейн (головник) одноріжковий

зварений для опори вуличного освітлення 1,0м

шт

4

12

& С1547-7-9

Світильник вуличний світлодіодний LED 40

Вт серія ЕF

шт

4

 

 

 Роздiл 3. Електрообладнання

 

 

13

КБ21-24-1

Установлення групових щитків

освітлювальних на конструкції у готовій

ніші або на стіні, масою до 3 кг

1 шт

1

14

& 1503-

1270-22

Щит навісний на 6 модулів ІР65 з дверкою

прозорою Kaedra Mureva

шт

1

15

& 1517-

1351-11

Вимикач автоматичний номінальний струм

до 63а . Одноблоковий, однополюсний.

Установлення та монтаж в НКУ.

шт

3

16

& 1503-

2001-36

Вимикач автоматичний 1-полюсний Ін=16А

Resi9 MCB R9F1213

шт

1

17

& 1503-

2001-37

Вимикач автоматичний 1-полюсний Ін=10А

Resi9 MCB R9F121

шт

2

 

 

Роздiл 4. Земляні роботи та

прокладення кабелів

 

 

18

КР1-8-10

Розробка ґрунту в траншеях та котлованах

екскаваторами місткістю ковша 0,25 м3 у

відвал, група ґрунту 2

100 м3

0,44

19

КР1-9-10

Розробка ґрунту в траншеях та котлованах

екскаваторами місткістю ковша 0,25 м3 з

навантаженням на автомобілі-самоскиди,

група ґрунту 2

100 м3

0,07

20

С311-10

Перевезення ґрунту до 10 км

т

11,2

21

КР1-12-1

Засипання траншей та котлованів

бульдозерами потужністю 59 кВт при

переміщенні ґрунту до 5 м, група ґрунту 1

100 м3

0,44

22

КР1-14-1

Ущільнення ґрунту пневматичними

трамбівками, група ґрунту 1-2

100 м3

0,44

23

КР16-40-1

Улаштування піщаної основи під трубопроводи

м3

7

24

КР16-8-1

Укладання труб поліетиленових

діаметром 50 мм

100м

0,85

25

& С113-

2311-1

Труба гофрована 20 мм негорюча УФ стійка

чорна

м

25

26

& С113-

2311-14

Труба гофрована двостінна KF09040 ВА

м

85

27

КР17-8-3

Затягування першого проводу перерізом

понад 6 мм2 до 16 мм2 в труби

100м

0,85

28

КР17-8-8

Затягування наступного проводу

перерізом понад 6 мм2 до 16 мм2 в труби

100м

1,2

29

& 15093-

35023-81

Кабель силовий з мідними жилами з ПВХ

ізоляцією пер.3х2,5 мм2 ВВГнг-LS

1000м

0,14

30

& 15093-

35023-8

Кабель силовий з мідними жилами з ПВХ

ізоляцією пер.3х1,5 мм2 ВВГнг-LS

1000м

0,065

31

КМ8-143-5

Покривання 1-2 кабелів, прокладених у

траншеї, сигнальною стрічкою

100 м

0,85

32

& С111-

1721-11А-1

Стрічка сигнальна "Обережно кабель"

м

85

33

КБ21-17-4

Монтаж світильників для ламп

розжарювання на кронштейнах (навіс для

автомобілів)

100шт

0,01

34

& С1547-7-8

Лінійний світлодіодний світильник ІР65

2х18Вт ДПП36х2

шт

1

35

& С118-81-3

Лампа G13 4000K 18W, 120мм

шт

2

36

КР17-12-4

Установлення вимикачів герметичних і

напівгерметичних

100шт

0,02

37

& 290902-

55-5

Вимикач одноклавішний зовнішній

герметичний WDE000510

шт

2

 

 

Локальний кошторис №02-01-03

на Каналізація К1

 

 

 

 

 

 Роздiл 1. Підготовчі роботи

 

 

 

 

Демонтаж існуючого покриття дороги

 

 

1

КР18-1-6

Розбирання асфальтобетонних покриттів вручну

100м3

0,006

2

С311-10-М

Перевезення сміття до 10 км

т

1,26

 

 

 Роздiл 2. Земляні роботи

 

 

3

КР1-8-10

Розробка ґрунту в траншеях та котлованах

екскаваторами місткістю ковша 0,25 м3 у

відвал, група ґрунту 2

100 м3

0,435

4

КР1-9-10

Розробка ґрунту в траншеях та котлованах

екскаваторами місткістю ковша 0,25 м3 з

навантаженням на автомобілі-самоскиди,

група ґрунту 2

100 м3

0,14

5

С311-10

Перевезення ґрунту до 10 км

т

22,4

6

КР16-40-1

Улаштування піщаної основи під

трубопроводи

м3

4,4

7

КР1-20-1

Засипання вручну траншей, пазух

котлованів та ям, група ґрунту 1

(присипання трубопроводу піском)

100 м3

0,088

8

С1421-10634

варіант 2

Пісок природний, рядовий

м3

8,8

9

КМ8-143-5

Покривання трубопроводів, прокладених у

траншеї, сигнальною стрічкою

100 м

0,34

10

& С111-

1721-11А-И

Стрiчка сигнальна "Обережно каналізація"

м

34

11

КР1-10-1

Робота на відвалі, група ґрунту 1

100 м3

0,14

12

КР1-12-1

Засипання траншей та котлованів

бульдозерами потужністю 59 кВт при

переміщенні ґрунту до 5 м, група ґрунту 1

100 м3

0,435

13

КР1-14-1

Ущільнення ґрунту пневматичними

трамбівками, група ґрунту 1-2

100 м3

0,435

 

 

 Роздiл 3. Лінійна частина

 

 

14

КГ23-1-3

Укладання трубопроводів з двошарових

гофрованих труб "IPlast-cor" діаметром 160 мм

100 м

0,34

 

 

 Роздiл 4. Каналізаційні колодці

 

 

15

КБ23-13-3

Улаштування круглих збірних

залізобетонних каналізаційних колодязів

діаметром 1 м у сухих ґрунтах

10м3

0,14

16

& С113-753-17

Люк чавунний для колодязів типу В

шт

2

17

& 2402-5052-15

варіант 2

Драбина С1-02

шт

1

18

& 2402-5052-17

варіант 2

Драбина С1-03

шт

1

19

К585521-Л052

варіант 2

Кільця опорні КО6 залізобетонні серія 3.900.

1-14 випуск 1

шт

7

20

К585521-Л048

варіант 2

Плити днищ ПН10 залізобетонні серія 3.900.

1-14 випуск 1

шт

2

21

К585521-Л004

варіант 2

Кільця КС10.6 залізобетонні серія 3.900.1-

14 випуск 1

шт

3

22

К585521-Л005

варіант 2

Кільця КС10.9 залізобетонні серія 3.900.1-

14 випуск 1

шт

1

23

К585521-Л032

варіант 2

Плити покриття ПП10-2 залізобетонні серія

3.900.1-14 випуск 1

шт

2

24

КБ8-3-7

Гідроізоляція стін, фундаментів бокова

обмазувальна бітумна в 2 шари по

вирівняній поверхні бутового мурування,

цеглі, бетону

100м2

0,115

 

 

Роздiл 5. ВІдновлення дорожнього покриття

 

 

25

КБ31-26-1

Улаштування одношарової та верхнього

шару двошарової основи з піщано-гравійної

суміші товщиною 10 см

1000м2

0,05

26

КБ27-22-1

Улаштування асфальтобетонного

покриття доріжок і тротуарів

одношарових із литої асфальтобетонної

суміші за товщини 3 см

100м2

0,12

27

КБ27-22-2

К=4 до

товщини 5 см

Улаштування асфальтобетонного

покриття доріжок і тротуарів

одношарових, на кожні 0,5 см зміни

товщини шару додавати або вилучати

до/з норми 27-22-1

100м2

0,12

 

Підсумкова відомість ресурсів до об'єктного кошторису № 02-01

Благоустрій території будівлі Калуського міського центру соціальних служб на вул.І.Франка, 4 в м.Калуш Івано-Франківської області (капітальний ремонт)

 

Ч.ч.

Шифр ресурсу

Найменування

Одиниця

виміру

Кількість

 

 

III. Будівельні матеріали, вироби і комплекти

 

 

48

&С111-136-28

Саморізи 4,8х19мм RAL 9006

1000шт

0,288

49

&С111-155-5-103

Анкерний болт 1.1М24х600

шт

16

50

&С111-217-8

Профнастил

м2

49,92

51

+С111-324

Кисень технічний газоподібний

м3

10,914

52

+С111-459-1

Фарба олійна та алкідна, готова до

застосування, для внутрішніх робіт, для підлоги

т

0,0008771

53

+С111-612

Мастика морозостійка бітумно-масляна МБ-50

т

0,0276

54

+С111-627

Оліфа комбінована К-2

т

0,0006664

55

+С111-822

Дріт сталевий низьковуглецевий різного

призначення чорний, діаметр 1,6 мм

т

0,00533

56

+С111-1513

Електроди, діаметр 4 мм, марка Е42

т

0,0001301

57

+С111-1561

Бітуми нафтові дорожні МГ і СГ, рідкі

т

0,0072

58

+С111-1604

Папір шліфувальний

м2

0,05439

59

+С111-1608

Дрантя

кг

0,034

60

&С111-1721-

11А-1

Стрічка сигнальна "Обережно кабель"

м

85

61

&С111-1721-

11А-И

Стрiчка сигнальна "Обережно каналізація"

м

34

62

+С111-1881

Тальк мелений, 1 сорт

т

0,0021525

63

+С111-2005-4

Швидкотведіюча суміш Ceresit СN 83

кг

3701,5

64

&С113-753-17

Люк чавунний для колодязів типу В

шт

2

65

&С113-1439-3-1

Труби з поліетилену IPlast-cor для

будівництва безнапірних каналізаційних

мереж, діаметр 160 мм тип SN8

м

34

66

&С113-1880-

21-51

Кріплення секцій огорожі

шт

72

67

&С113-2311-1

Труба гофрована 20 мм негорюча УФ стійка

чорна

м

25

68

&С113-2311-14

Труба гофрована двостінна KF09040 ВА

м

85

69

&С118-66-1

Опора вуличного освітлення сталева

оцинкована багатогранна 4м/3мм 4AS

60/136-F(3)

шт

4

70

&С118-66-6

Кронштейн (головник) одноріжковий

зварений для опори вуличного освітлення 1,0м

шт

4

71

&С118-81-3

Лампа G13 4000K 18W, 120мм

шт

2

72

+С124-1

Гарячекатана арматурна сталь гладка, клас

А-1, діаметр 6 мм

т

0,014

73

+С124-22

Гарячекатана арматурна сталь

періодичного профілю, клас А-ІІІ, діаметр 12 мм

т

0,03488

74

+С142-10-2

Вода

м3

2,709

75

+С1421-9453

Щебінь із природного каменю для

будівельних робіт, фракція 20-40 мм, марка

М1000 і більше

м3

84,5208

76

+С1421-9465

Щебінь із природного каменю для

будівельних робіт, фракція 20-40 мм, марка М600

м3

0,00112

77

+С1421-9550

Пісок природний із відсівів подрібнення

м3

28,31913

78

+С1421-9656-3

Суміш піщано-гравійна природна

м3

5

79

+С1421-9835

варіант 2

Суміші асфальтобетонні гарячі і теплі

[асфальтобетон щільний] (дорожні) (аеродромні), що застосовуються у верхніх шарах покриттів, дрібнозернисті, тип А, марка 1

т

1,4376

80

+С1421-10634

Пісок природний, рядовий

м3

14,44

81

+С1421-10634

варіант 2

Пісок природний, рядовий

м3

9,084

82

+С1424-11600

варіант 2

Суміші бетонні готові важкі, клас бетону В15

[М200], крупність заповнювача більше 40 мм

м3

0,574

83

+С1424-11612

Суміші бетонні готові важкі, клас бетону В15

[М200], крупність заповнювача більше 20 до 40 мм

м3

3,3764

84

+С1424-11619

Суміші бетонні готові важкі, клас бетону В7,

5 [М100], крупність заповнювача більше 10

до 20 мм

м3

0,2

85

+С1424-11620

Суміші бетонні готові важкі, клас бетону В10

[М150], крупність заповнювача більше 10 до 20 мм

м3

3,8

86

+С1425-11681

Розчин готовий кладковий важкий

цементний, марка М50

м3

0,1078

87

&С1426-

11789-1-17

Бруківка OZON тодвійна Т

м2

451,672

88

&С1426-

11789-1-19

Бруківка товщиною 4 см

м2

65,549

89

&С1429-64-1

Кущі-садженці живої огорожі

шт

129

90

+С1429-111

Перегній

м3

0,48

91

+С1429-117

Суміш насіння газонних трав

ц

0,0248

92

+С1544-92

Стрічка ізоляційна "Пара"

кг

0,379

93

+С1546-66

Пропан-бутан технічний

м3

2,346

94

&С1547-7-8

Лінійний світлодіодний світильник ІР65

2х18Вт ДПП36х2

шт

1

95

&С1547-7-9

Світильник вуличний світлодіодний LED 40

Вт серія ЕF

шт

4

96

&С1633-89ВД-7

Секція огорожі 3D товщина дроту 4мм

висотою 2,0м довжина секції 2,5м ТОВ

"Сітка Захід Україна"

шт

20

97

&С1633-89ВД-8

Стовп для огорожі 2,5м ТОВ "Сітка Захід Україна"

шт

25

98

&С1633-89ВД-

15

Ворота DUOS зі зварної сітки товщ. дроту 4

мм висотою 2,0 м, довжина 4,0 м

шт

1

99

&С1633-89ВД-16

Хвіртка DUOS зі зварної сітки товщ. дроту 4

мм висотою 2,0 м, довжина 1,0м

шт

1

100

+К585521-Л004

варіант 2

Кільця КС10.6 залізобетонні серія 3.900.1-

14 випуск 1

шт

3

101

+К585521-Л005

варіант 2

Кільця КС10.9 залізобетонні серія 3.900.1-

14 випуск 1

шт

1

102

+К585521-Л032

варіант 2

Плити покриття ПП10-2 залізобетонні серія

3.900.1-14 випуск 1

шт

2

103

+К585521-Л048

варіант 2

Плити днищ ПН10 залізобетонні серія 3.900.

1-14 випуск 1

шт

2

104

+К585521-Л052

варіант 2

Кільця опорні КО6 залізобетонні серія 3.900.

1-14 випуск 1

шт

7

105

&К589921-

А003-7

Камінь бортовий БР100.20.10

шт

189

106

&1503-1270-22

Щит навісний на 6 модулів ІР65 з дверкою

прозорою Kaedra Mureva

шт

1

107

&1503-2001-36

Вимикач автоматичний 1-полюсний Ін=16А

Resi9 MCB R9F1213

шт

1

108

&1503-2001-37

Вимикач автоматичний 1-полюсний Ін=10А

Resi9 MCB R9F121

шт

2

109

&1517-1351-11

Вимикач автоматичний номінальний струм

до 63а . Одноблоковий, однополюсний.

Установлення та монтаж в НКУ.

шт

3

110

&2402-5052-15

варіант 2

Драбина С1-02

шт

1

111

&2402-5052-17

варіант 2

Драбина С1-03

шт

1

112

&15093-

35023-8

Кабель силовий з мідними жилами з ПВХ

ізоляцією пер.3х1,5 мм2 ВВГнг-LS

1000м

0,065

113

&15093-

35023-81

Кабель силовий з мідними жилами з ПВХ

ізоляцією пер.3х2,5 мм2 ВВГнг-LS

1000м

0,14

114

&290902-55-5

Вимикач одноклавішний зовнішній

герметичний WDE000510

шт

2

115

&550101-28-11

Каркас металевий навісу для автомобілів

8х6м збірний односкатний /

шт

1

116

&550101-28-16

Альтанка діаметром 5м в зібраному вигляді

шт

1

 

 

 

 

 

 

 

Енергоносiї машин, врахованих в складi

загальновиробничих витрат

 

 

117

С1999-9001

Електроенергія

кВт-год

1,35

118

С1999-9005

Мастильні матеріали

кг

0,0086

 

 

Інші новини