32o

Оголошення про проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради»

 • 2021.08.31 10:17
  • Культура
  • Оголошення
 • 893

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи в галузі культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Дата початку приймання документів: 31 серпня 2021 року;

Документи приймаються упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Для участі у конкурсі необхідно надати наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
 • автобіографію, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копію документа, що посвідчує особу,
 • копії документів про вищу освіту;
 • два рекомендаційні листи довільної форми;
 • мотиваційний лист довільної форми.
 • програму розвитку закладу на один і п’ять років.

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Звертаємо увагу кандидатів, що на другому засіданні конкурсна комісія заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються за адресою, або надсилаються на поштову та електронну адреси:

77300 м. Калуш, вул.С.Бандери,18,каб.1, Управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради, e-mail: uk.kmr@ukr.net з приміткою «Конкурс»;  

Дата початку формування конкурсної комісії: 09 вересня 2021 року;

Персональний склад конкурсної комісії формується не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу та затверджується наказом управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради.

Формування складу конкурсної комісії проводиться відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів культури управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради, затвердженим наказом управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради від 12.04.2016 року № 01-05/10

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування, можуть подати по три кандидатури до управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради, яке шляхом жеребкування визначає кандидатів до складу конкурсної комісії.

Довідки за телефоном 099 078 44 68 Наталія Калинчук.

Інші новини