11o

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради

 • 2021.10.25 10:28
  • Ваканcії
  • Громада
  • Оголошення
 • 1085
 1. Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради.
 2. Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради (далі – Центр) знаходиться за адресою: вул. Підвальна, 16, м. Калуш, Івано-Франківська область, 77300.
 3. Умови оплати праці директора: заробітна плата складається із посадового окладу, надбавок за престижність праці та вислугу років.
 4. Кваліфікаційні вимоги: на посаду директора Центру може претендувати особа, що є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу.
 5. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- резюме у довільній формі;

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років на момент їх подання;

- копію документа про вищу освіту із додатком не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, може додати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються особисто.

 1. Документи приймаються упродовж 20 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу. У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускаються.
 2. Місце, етапи і дата проведення конкурсного відбору.

Місце проведення конкурсу: зал засідань виконавчого комітету Калуської міської ради (вул. Івана Франка, 1, м. Калуш, Івано-Франківська обл.).

Конкурсний відбір складається з двох етапів:

- перевірка знання Конституції України, законодавства України у сфері освіти, інших нормативно-правових актів у галузі освіти у формі письмового тестування;

- презентація кандидатами стратегії розвитку Центру, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Тестування та презентація стратегії проводяться в один день 23 листопада 2021 року.

 1. Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Любов Максимович – головний спеціаліст управління освіти Калуської міської ради (вул. Підвальна, 16, м. Калуш, тел.(03472) 66413, електронна адреса: m.osvita_kalush@ukr.net) 

Перелік питань у приєднаному файлі:

Приєднані файли

Інші новини