10o

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради

 • 2021.07.26 13:13
  • Ваканcії
 • 1833

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради.

 1. Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Калуської міської ради знаходиться за адресою: вул. Підвальна, 16, м. Калуш, Івано-Франківська область, 77300.
 2. Умови оплати праці директора: заробітна плата складається із посадового окладу, надбавок за престижність праці та вислугу років.
 3. Вимоги до кандидата: на посаду директора може претендувати особа, що є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як п’ять років, пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу.
 4. Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи:

- копію паспорта громадянина України;

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

- копію трудової книжки;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 1. Конкурс відбудеться 13.08.2021 року в залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради (м. Калуш, вул. Івана Франка, 1) у два етапи – складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.
 2. Прийом та реєстрація документів від претендентів на посаду здійснюється управлінням освіти Калуської міської ради (вул. Підвальна, 16, м. Калуш, Івано-Франківська область, 77300).
 3. Строк подання документів: із 27.07.2021 по 10.08.2021.
 4. У разі невідповідності наданих документів встановленим вимогам, претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсного відбору не допускаються, про що впродовж трьох днів їм повідомляється  комісією через управління освіти.
 5. Документи, подані після закінчення встановленого строку, комісією не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.
 6. Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше трьох робочих днів із дати закінчення строку подання документів.
 7. 11. За додатковою інформацією про проведення конкурсного відбору звертатись в управління освіти Калуської міської ради (вул. Підвальна, 16, м.Калуш), Гриців Іванна Павлівна, тел. 0993770370, електронна пошта: kalushcprpp@gmail.com
Інші новини