6o

Новини з волонтерського фронту Калуської громади. Кропивницький старостинський округ

  • 2022.04.04 08:37
    • Громада
    • Старостинські округи
  • 377
Волонтерська діяльність тут розпочалася з перших днів війни. Для того, щоб доставити всю благодійність кропивничан до волонтерського пункту, прийшлося машині їхати попід господарські двори. В руках донести все було не можливо. Далі почали відправляти допомогу на передову. А для цього активно взялися до роботи.
    Вареники, плов, кекси, булочки, млинці – все для захисників. І тушкованки, які стали справою рук чоловічих! 403 банки різних видів: з квасолею, паштет, м’ясні та ін. Тільки 100 банок курячих (курей благодійно надав підприємець).
Учителі свій одноденний заробіток вирішили віддати на ЗСУ. І на кошти створеного фонду закупили м'ясо, з якого й зробили тушкованки.
    Усе село об’єдналося навколо ідеї забезпечення наших захисників усім необхідним, навіть спідню білизну почали шити!
    Рецепт для енергетичних батончиків мають свій, особливий. Корисні насіння, сухофрукти, навіть гарбуз у ванілі, - і це все заливають медовою карамеллю. 5 ящиків відправили на передову!
У пункті збору волонтерської допомоги плетуть ще й сітки. 22 вже служать захистом нашим військовим.
    Жодної хати в селі немає, де б не долучалися до допомоги нашим захисникам, внутрішньо переміщеним особам та населенню, яке знаходиться в гарячих точках бойових дій.
    Усі кропивничани надзвичайно згуртовано та завзято роблять усі справи, бо вірять, ПЕРЕМОГА близько!
Інші новини