Встановлення майданчику стало можливим завдяки народному депутату України Едуарду Прощуку, який спрямував кошти в сумі понад 2 млн гривень субвенції з програми соціально-економічного розвитку території на зведення спортивного об’єкту.
![✨️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Дякуємо Едуарду Прощуку. Це вже друге футбольне поле зі штучним покриттям у Калуші, яке відкрито за сприяння народного депутата, попередній - у ліцеї №6.
Це чудовий подарунок громаді до Дня міста!