алуш налагодив співпрацю з 6 громадами в Україні - Садівською, Менською, Полтавською, Запорізькою, Нікопольською та Миргородською, 4 містами за кордоном: Векше (Швеція), Логя (Фінляндія), Лар та Ліпштадт (Німеччина), підписавши Меморандуми.
Це дало можливість отримати підтримку для розвитку Калуської громади - автомобіль для управління з надзвичайних ситуацій, майже сотню сонячних панелей, 6 акумуляторних батарей та 150 вуличних ліхтарі. А також - кошти - понад 30 тис. євро для геріатричного центру.
Запрацювало ще одне релоковане підприємство (Акваізол). Загалом, у громаді розвивають свої потужності до 40 виробницт, переміщених з прифронтових територій.
Зареєстровано два індустріальні парки – приватний «Калуш продакшион» та комунальний «Галіція».
Майже сотню учасників, три десятки спікерів із десяти країн світу об’єднав Міжнародний бізнес-форум, який відбувся в жовтні в Калуші.
Калуська громада стала учасницею єропейських спільнот «Кліматичний альянс європейських міст» а також Європейського Альянсу міст та регіонів для відбудови України.
Активно працював ветеранський простір: надавалася підтримки військовослужбовцям, їх родинам. Організовувалися щосереди зустрічі з родинами полеглих Героїв.
Надали допомогу 33 військовим частинам відповідно до їх звернень.
З метою підтримки родин Героїв відбувся проєкт «Малюю серцем» з подальшою виставкою робіт його учасниць – дружин, матерів, коханих полеглих Захисників.
Для сприяння якнайшвидшого запуску реабілітаційного центру «4.5.0 Прикарпаття», який запрацював в тестовому режимі у жовтні, проводився благодійний аукціон за участі митців громади.
В честь полеглих Героїв неподалік реабілітаційного центру «4.5.0 Прикарапаття» висадили дубовий гай в рамках проєкту "Жити без тебе".
У Калуші запрацював центр життєстійкості.
У Голині започаткували «Дзвін пам’яті» за полеглими Героями.
Калуська громада на відпочинок прийняла до ста дітей з прифронтових територій: Новогродівки та Нікополя.
У Голині відкрили поліцейську станцію. У садочку «Калинка» - оновили хореографічну залу.
Змонтували дві котельні для опалювання закладів освіти, які практично готові до експлуатації.
Замінили 4 720 м аварійних ділянок водопровідних мереж (вул. Окружна, вул. Могильницького та вул. Володимира Великого); 463 м теплових мереж; здійснено капітальний ремонт 133 м аварійних ділянок каналізаційних мереж - на пр. Л.Українки, м-ні Шептицького, вул.Рубчака, Тихого.
Розпочали встановлювати нові лавочки по місту. Висадили 170 хвойних, наданих благодійницею.
Ще на 4 пішохідних переходах у Калуші встановили сонячні батареї.
Розпочалися роботи з облаштування соціального житла на базі садочка «Зірочка».
У трьох закладах відкрили нові простори для дітей.
У калуській поліклініці встановили новий підйомник для людей на кріслах колісних.
Томограф, оновлене реабілітаційне відділення, та також початок робіт з інклюзивності й встановлення сонячної електростанції – у калуській центральній районній лікарні.
Молодіжна рада започаткувала низку проєктів, в тому числі й у партнерстві з фінським містом м. Лог я.
Проведено ремонт басейну «Посейдон».
6 працівниць терцентру з старостинських округів пересіли на електричні велосипеди завдяки благодійникам.
Калушани зустрілися з творчою особистістю Юрієм Іздриком, який став героєм фільму «Я і Фелікс»
Калуш отримав однойменний торт, який презентувала підприємиця Віра Кицман.
З’явився новий персонаж – Соляник – мультиплікаційний гід історією Калуша.
Найголовніше у 2024 році – це єдність усієї громади на шляху до Перемоги України; мужність та відвага наших Захисників у боротьбі за волю та незалежність рідної держави! Дякуємо Вам за кожний новий день.