![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Незрячий калушанин Микола Бойчук більше року волонтерить для ЗСУ. Чоловік виконує роботу, яка йому до снаги: розпускає мішковину, нарізає нитки для маскувального одягу, який виготовляють у ПК «Юність».Чоловік став незрячим 15 років тому через хворобу. До того мав стовідсотковий зір. Довелося залишити роботу.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
Пан Микола розповідає: із війною сам почав шукати, чим би допомогти нашим захисникам. Через соціальні мережі дізнався про волонтерський пункт у ПК «Юність» і запропонував свої послуги.
Зараз працює по 4-5 годин на день, а коли є сировина і потреба, - може залишитись на ввесь день.
У «Юності» він знайшов і чимало друзів, адже волонтер ять там люди з усіх куточків України.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
«Я дотримуюся золотого правила: якщо є бажання – шукаєш можливості. Якщо немає – таким людям нічого не докажеш», - говорить пан Микола.