30o

Невдовзі проєктна документація на спорудження модульних котелень у громаді буде готова

  • 2024.06.21 10:02
    • Житлово - комунальне господарство
  • 70

20 червня, міський голова Андрій Найда разом із заступником Богданом Білецьким та начальником УБРІ Юрієм Токаруком провів робочу зустріч з працівниками проєктної організації, де обговорили ряд технічних питань щодо розроблення проєктної документації на 10 модульних котелень у Калуській громаді (з них - 6 газові і 4 - твердопаливні).

Працівники проєктної організації запевнили, що до кінця літа проєктна документація на спорудження котелень у нашій громаді буде готова.

- Така обіцянка від проєктувальників – чудова новина, оскільки для громади важлива оперативність у питанні забезпечення альтернативними джерелами теплопостачання, - зазначив Андрій Найда. - Усі ми знаємо, що ситуація із ТЕЦ є неоднозначною. Їх зобов’язання перед громадою – подавати теплоносій ще 2 опалювальних періоди. До того ж, зараз такий час, коли ворог активно завдає руйнувань по енергосистемі України. І як би там не було – ми маємо бути готовими до всього. Тож якнайшвидше робимо все можливе, щоб бути застрахованими у випадку непередбачуваних ситуацій. Опалювальний період не за горами, тож працюємо.

До слова, у всій цій ситуації важливу роль відіграє й фінансова сторона. Облаштування 2 із 10 котелень у громаді є можливість профінансувати коштом місцевого бюджету. На інші 8 – коштів не вистачить.

- Ми орієнтовно розуміємо ціну питання, тож працюємо над пошуком фінансування, - продовжує Андрій Найда. - Ще одна зустріч, яку провели сьогодні, була із керівництвом одного із державних банків. Обговорювали можливість отримання кредитних коштів на встановлення котелень. Наразі є ряд проблемних питань, які працівники банку будуть опрацьовувати на предмет того, чи реально нам отримати кредит. За декілька днів ми вже будемо мати чітке розуміння ситуації. Якщо не вдасться залучити кредитні кошти, будемо шукати фінансування з інших джерел.

Сподіваємося, що все складеться якнайкраще і наступний опалювальний період у громаді пройде успішно.

Інші новини