Організаторами заходу є представники БО "БФ Крила підтримки", ГО "Пані Патронеса" (м.Дніпро), ГО "Сім'я Захисника" та ГО "Чисті серця Калуш".
На зустріч прийшли матері, дружини, кохані тих, хто зараз боронить рідну Україну. Багато з них займаються волонтерством ще з 2014 року. Та й серед наших воїнів, які зараз на захисті держави, багато тих, хто відстоюють її територіальну цілісність вже дев’ятий рік!
Усі присутні спочатку познайомилися між собою та поділилися своїми історіями.
![❓](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/2753.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Поки мами спілкувалися, дітки гралися поруч…
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Нагадуємо, що на Пушкіна, 9а працює Центр комплексної допомоги постраждалим внаслідок війни, тел. 0665440105. Якщо вам потрібна допомога психолога, правозахисника чи соціального працівника – звертайтеся.
Разом до ПЕРЕМОГИ!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)