2o

Не рекомендуємо вживати воду з джерел: «Богуна» (біля Калуської центральної районної лікарні), «Капличка» в мікрорайоні Підгірки та «Кринички» по вул. Сірка в мікрорайоні Височанка!

  • 2021.09.24 15:36
    • Громада
    • Надзвичайні ситуації
  • 216

Відповідно до результатів лабораторних досліджень проб води з джерел «Богуна» мікрорайону Підгірок (біля Калуської центральної районної лікарні), «Капличка» мікрорайону Підгірок і «Криничка» вулиця Сірка мікрорайон Височанка, проведених 20.09.2021 року фахівцями Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» якість води за показниками епідемічної безпеки не відповідає вимогам ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», а саме: у 100 см3 води всіх джерел виділено загальні колі форми (бактерії групи кишкової палички) більше 238,0 при допустимій нормі <=1, а у пробах води з джерел «Капличка» (мікрорайон Підгірки) і «Криничка» вулиця Сірка (мікрорайон Височанка) виділено ще й кишкову паличку, яка в нормі відсутня. Найближчим часом буде проведено дезінфекцію води в даних джерелах.

З метою попередження виникнення можливих епідускладнень та спалахів гострих кишкових інфекцій не рекомендуємо вживати воду із вказаних джерел для пиття чи побутових потреб.

Інші новини