Ми про них пам’ятаємо щодня!
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Проблема зараз особливо актуальна в Україні, де триває повномасштабна війна, яку розпочала росія. Варварське свавілля російського окупанта призвело до того, що рахунок зниклих безвісти цивільних українців і наших військовослужбовців іде на тисячі.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Торкнулося це горе і сімей із Калуської громади. Наразі нам відомо про 35 осіб, з якими втрачено зв'язок. Серед них – військовослужбовці, волонтери… На жаль, доля їх не відома…
На державному рівні працюють робочі групи, які займаються обміном чи звільненням військовополонених, розшуком і поверненням незаконно переміщених, зниклих цивільних, зокрема, і дітей.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Підтримуємо сім’ї, яких торкнулася ця біда! Піднімаймо проблему на всіх рівнях! Надіємося! Чекаємо! Віримо!