Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного нагороджено начальника медичної служби - начальника медичного пункту військової частина А7166 молодшого лейтенанта медичної служби Олексія Кузьменка.
Офіцеру - 29 років. Навчався у Калуському ліцеї №3. Випускник Івано-Франківського національного медичного університету, ортопед-травматолог. На війні з 26 лютого 2022. Служив стрільцем, бойовим медиком. Сьогодні очолює медичну службу військової частини. "Найважче - втрачати побратимів. Проте, - зазначає молодший лейтенант, - у нас сильна команда. Надати допомогу та якнайшвидше доставити пораненого до лікувального закладу , врятувати життя - основне завдання!"
Дякуємо за мужність та самовідданість! Божої опіки!