![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Депутатами прийнято рішення здійснити перерозподіл коштів передбачених Програмою соціального захисту населення на 2020-2022 рр. Зокрема, кошти, які було зекономлено на виплату компенсацій перевізникам за здійснення пільгових рейсів автобусів, буде використано для інших соціальних потреб.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Підтримав депутатський корпус пропозиції перерозподілу коштів по Програмі
профілактики злочинності, співробітництва із силовими структурами та громадськими формуваннями на 2020-2022 рр.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Ухвалено Програму протидії тероризму на території Калуської МТГ Калуського району на 2022-2024 рр., заходи якої є важливими у час війни з державою-агресором (терористом).
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf1/1/16/1f537.png)
Міська рада внесла також зміни і в Програму благоустрою. Відповідно до прийнятих змін, з метою забезпечення стабільного проходження опалювального сезону в громаді, а також безперебійного водопостачання і водовідведення споживачів цих послуг, планується придбати пересувний генератор потужністю 240 кВт для КП «Калуська енергетична компанія». Окрім того, з метою ефективного прибирання взимку доріг заплановано придбати піскорозкидач начіпний для КП «Калушавтодор».
Детальніше з ухваленими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному сайті міської ради після їх оприлюднення.