У кошиках є все те, що зазвичай несуть до церкви. Навіть вишиті рушники від студінських газдинь.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
До дарунків військовослужбовцям долучилися велика когорта благодійників. Щира вдячність групі компаній - торговій фірмі «Стиль»,пекарням "Височанка", «Pekari», Тетяні Благій, ТзОВ "Калуська фабрика "Родина", підприємцям родині Бабінських, працівникам Вищого професійного училища №7, ліцею №5, територіального центру соціального обслуговування, управління соціального захисту, мешканцям та старостам старостинських округів, Калуській філії "Союз Українок " та всім волонтерам.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
У кошички вклали дитячі малюнки та вітальні листівки зі словами побажань: "Нехай віра в Бога додає ВАМ сили у боротьбі за Україну. Нехай миром наповниться українська земля. Ми молимося, щоб кожна мати дочекалися свого сина, а діти -батька! Вся Україна чекає ВАС!
Повертайтеся ЖИВИМИ! "
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Великодні гостинці освятив о. Микола КРУШЕЦ.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Нехай наші бійці відчують дух Великодніх свят!
До ПЕРЕМОГИ РАЗОМ!
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)