Дві пари – білі та з коричневим забарвленням – прилетіли зранку 4 грудня, десь біля 10:00 години. І все було б гарно… якби в одного з них із дзьобика не виглядав предмет, який схожий на воблер.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Калушанка, яка була біля водойми з хлопчиком років семи, зазначила, що вже зателефонувала до рятувальників.
Зв’язалися також і з Калуський районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, які негайно направили ветеринара.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Проте, надати допомогу птахові так і не вдалося, оскільки саме ця пара з коричневим забарвленням відлетіла.
Є надія, що все ж таки лебеді осядуть на найближчій водоймі і їх помітять люди й нададуть допомогу.