Станом на сьогодні розпочато роботи з укладання бруківкою тротуару на майдані А.Шептицького (від житлового будинку № 4 - відділення пошти - до моста через р. Сівка),
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
як і планувалося раніше.
Наразі триває демонтаж старого асфальтно-бетонного покриття, бордюрів та поребриків й старої бетонної тротуарної плитки.
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
Згідно переліку послуг з ремонту та відновлення об’єктів благоустрою, відповідно до договірних зобов’язань на експлуатаційне утримання саме зазначеної ділянки
тротуарів на майдані Шептицького було передбачено 950 тис. грн. За результатами спрощеної закупівлі
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
укладено договір на суму 944 768 грн. Передбачено, що загальна площа, укладеної бруківкою, по всьому проспекті Андрея Шептицького становитиме 715 квадратних метрів.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Сподіваємося, що до місяця часу роботи завершаться.