Сьогодні – Всесвітній день вишиванки. У цей день українці одягають вишиті сорочки та сукні, бо вишиванки є символом єднання, солідарності і підтримки.
Українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності. Саме зараз наші Герої платять найвищу ціну, аби ми могли носити вишиванку і боротися за Перемогу разом в єдності та згуртованості.
З радістю долучилися до цього свята всі вихованці та працівники закладу дошкільної освіти «Кобзарик». Сьогодні цей садок замайорів різноманіттям кольорових вишиванок. Маленькі українці та україночки з радістю та гордістю демонстрували свій національний одяг.
«Дуже добре, що є таке свято, яке об’єднує всіх українців. Проводячи такі заходи, ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, гідно носити вишиванки, любити Україну, єднатися, бо ми всі – одна родина. Бережімо, пам’ятаймо та пропагуємо українську вишиванку, єдину і неповторну. Адже ми українського роду, а йому нема переводу», – зазначають у дошкільному закладі.