День видався не спекотним, та було трохи жарко від азарту змагань та добрих побажань одне одному.
![????????????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1c/1/16/1f468_200d_1f469_200d_1f467_200d_1f467.png)
Далі були цікаві естафети від працівників ЦФК"Спорту для всіх " та, звісно, невеликі винагороди. Капітани команд отримали домашнє завдання: придумати емблему, згідно назви, клич та командну пісню.
"Мріємо та діємо" реалізовується управліннями: освіти, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, культури, національностей та релігій міської ради, Центром соціальних служб.