Чергова повітряна тривога дещо відтермінувала в часі та аж ніяк не вплинула на святковий настрій учасників і глядачів дійства, що відбулося 24 серпня у Парку культури ім. Івана Франка.
Численна дитяча аудиторія, а також – батьки, бабусі і дідусі зібрались для відзначення Дня Незалежності.
«Наша повага до світлої пам’яті Захисників є нашим святим обов’язком. І, зокрема, можливістю провести цей захід ми завдячуємо нашим Героям: полеглим і тим, хто зараз на фронті. Наша мужні, безстрашні воїни стоять за кожного з нас. Вони це роблять, насамперед, за вас, діти. Щоб ви насолоджувались мирним життям, могли робити улюблені справи».
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)