Мобільна наукова лабораторія запрошує підлітків на майстер-класи з робототехніки, хімії, біотехнологій, тест-драйв електровелосипеда та іншого багато цікавого
2023.08.17 09:57
Громада
196
Захід відбудеться у п 'ятницю, 18 серпня, об 11:00 годині в ПК "Юність" в рамках проєкту «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО».
Одним із напрямів проєкту є організація позакласних навчальних заходів, які допоможуть школярам соціалізуватися, згуртуватися, зацікавлять їх продовжити навчання.
Проєкт у Калуші за сприяння депутатів міської ради Оксани Савчук та Віктора Бербиця. Реалізовує його ГО "Tech StartUp School" за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.