26 жовтня соціальним менеджером Калуського міського центру соціальних служб Уляною Бялик, тренеркою Національної тренерської мережі громадської організації «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА» проведено тренінгове заняття «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни», в якому взяли участь представники ювенальної превенції Калуського РВП ГУ НП в Івано-Франківській області, Калуського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області та молодіжний актив міста.
Учасники заходу ознайомилися з установами, які працюють у напрямку запобігання та протидії домашнього насильства, обговорили посилення спроможності фахівців щодо ідентифікації, розуміння та реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни, виявлення та перенаправлення осіб, які постраждали від різних видів насильства, а також розширення їх доступу до соціально-психологічних послуг.