У рамках відзначення Дня молоді на площі Героїв відбувся захід під назвою "Мистецтво і війна", який став яскравим свідченням незламного духу нашого молодого покоління. Дійство розпочали із вшанування пам’яті про полеглих Героїв та вдячності нашим Захисникам, які боронять Україну.
За активну громадянську діяльність, значний особистий внесок у розвиток молодіжної політики громади міський голова Андрій Найда вручив подяки членам Молодіжної ради, що діє при Калуській міській раді – Аліні Гутник, Ользі Атаманчук, Іванні Мацієвській, передав грамоту для Олександри Нагарнюк, яка зараз відстоює незалежність України.
А ще – передав подячні відзнаки для художника-кераміста Віталія Владковського та різьбяра Василя Семка, які долучаються до розвитку молоді у сфері мистецтва. Віталій Владковський захищав Україну у складі кулеметного взводу 72 ОМБР імені Чорних Запорожців.
Мав позивний «Гончар», воював на Донеччині. Після поранення не здався – організував в Івано-Франківському краєзнавчому музеї благодійну виставку-продаж власних робіт «Мистецтво заради життя» на підтримку побратимів. Різьбяр Василь Семко понад рік захищав Україну.
Служив в Авдіївці головним сержантом роти у 110-й бригаді, тричі зазнавав поранень. Повернувшись додому, продовжив займатися улюбленою справою — різьбярством. В ході заходу не обійшлося без творчих номерів. Патріотичний перформанс «Прапор Перемоги» подарували глядачам учасники народного театру «ЛюбАрт», а пісенною творчістю вітала молодь Наталія Криховська. Особливістю події на площі стали майстер-класи від окремих міських закладів.
Так, команда книгарні "Є" запропонувала охочим власноруч створити книжкові закладки та розписати зріз книг. Комп’ютерна академія "IT STEP" відчинила двері у захопливий світ IT-технологій, де можна було ближче познайомитися з робототехнікою, поринути у світ віртуальної реальності з допомогою VR окулярів та ознайомитися з роботою 3D принтера.
Студія малювання "Ремесло" провела майстер-клас із розпису гільз. Команда арт-студії "Місто" пропонувала можливість віднайти в собі таланти художника, послуговуючись фарбами, полотном і пензлем.
Представники школи дронів зацікавили присутніх опануванням навиків з управління цими літальними апаратами, що зараз надзвичайно актуально та потрібно. А ще всі охочі могли скористатися відкритим мікрофоном для читання поезій. «Мистецтво і війна» — така реальність нинішнього часу.
Попри все — маємо єднатися, не згубити віри та незламності, разом іти до омріяної Перемоги. Слава Україні!