Майже пів стоні дітей із Калуської громади вирушили на відпочинок у Польщу і Румунію.
Юних таборувальників приймають наші міста-побратими Горліце та Сеїні.
У Горліце поїхали 24 дитини. Вони перебуватимуть там до 14 липня. У місті Сеїні 25 дітей відпочиватимуть до 9 липня.
За інформацією головного спеціаліста управління у справах молоді і спорту Калуської міської ради Ярослава Семенюка, на відпочинок поїхали діти військовослужбовців, які проходять службу зараз, і тих, хто уже має статус учасника бойових дій, а також – одна дитина зниклого безвісти військовослубовця.
Партнери із сусідніх країн забезпечують проживання і харчування дітей, а також – цікаве дозвілля: численні екскурсії, походи, відвідини музеїв та цікавих міст, розваги, походи в аквапарки. Також у дітей буде можливість спілкуватися із однолітками: у Горліце, приміром, триває пришкільний табір, до якого долучаться і калушани.
На дітей чекає кілька днів насиченого цікавого веселого відпочинку і багато вражень на ввесь наступний рік.
Організовували поїздки для дітей Калуської громади працівники служби у справах дітей, управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту та управління освіти.
Щира вдячність за гостинність нашим містам-побратимам!