14o

Міський голова проінспектував стадіон «Хімік»

  • 2024.04.15 14:34
    • Спорт
  • 104

Сьогодні, 15 квітня, міський голова Андрій Найда разом із секретарем міської ради Віктором Гільтайчуком, заступницею Надією Гуш у ході ранкового об’їзду відвідали стадіон «Хімік».
«Калуський стадіон «Хімік» вважається одним з найкращих в області. І це заслуга Володимира Мандрика, який протягом багатьох років опікується стадіоном, та всієї команди однодумців КП «Спорт-Арени», які прагнуть, щоб спорт у Калуській громаді був на високому рівні. Сьогодні ми поспілкувалися безпосередньо з Володимиром Станіславовичем, начальником управління фізкультури, молоді та спорту Русланом Цюпером, заступником, т.в.о. директора КП «Спорт-Арена» Михайлом Климом. Наш стадіон дуже доглянутий, до того ж ще 16 стадіонів громади ми передали в підпорядкування «Спорт-Арени». Працівники цього підприємства дбають про те, щоб кожен із них мав відповідний вигляд», – акцентував міський голова Андрій Найда.
Весна – час покосу трави. Минулоріч за кошти з місцевого бюджету придбали два тракторці, якими зараз здійснюється покіс трави. Щоправда ще потрібно вирішити проблеми довозу техніки та бригад на стадіони громади для виконання там цих та інших робіт.
Також Андрій Найда звернув увагу на приміщення тиру на території стадіону «Хімік», яке наразі пустує.
– Будемо старатися віднайти можливість залучення грантових коштів для того, щоб тир відновив свою діяльність, – зауважив міський голова. – А також ще є одне недіюче приміщення колишнього кафе. Думаємо над тим, щоб і тут знову могло вирувати життя. Для цього будемо шукати донорів та благодійників, щоб привести будівлю до ладу. Ще розглядаємо варіант над облаштуванням спортмайданчику площею 1400 м2, де можна розвивати теніс, баскетбол, волейбол. Можливо, вдасться залучити кошти з обласного, державного бюджетів, щоб зробити цей майданчик з функціональним призначенням. І, звичайно, будемо старатися, щоб забезпечити стадіон камерами відеонагляду, для того, щоб уникати випадків пошкодження або викрадення обладнання.

Інші новини