Зустріч відбулася з ініціативи заступника директора департаменту – начальника відділу теплопостачання Міністерства розвитку громад та територій України Олександра Троня, який ще є представником Штабу з підготовки до опалювального сезону 2022/2023 рр, який створений при Кабінеті Міністрів України. Разом з посадовцями з Департаменту розвитку громад та територій обласної військової адміністрації –
Ольгою Масляк (заступниця начальника управління),
Романом Дуничем (заступник директора),
Богданом Демковичем (начальник відділу інженерного забезпечення та перспективного розвитку управління) обговорили ситуацію щодо підготовки до опалювального сезону у нашій громаді.
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![⬆️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9f/1/16/2b06.png)
І мета сьогоднішнього візиту в Калуш полягала власне у з’ясуванні всіх проблемних питань, вирішення яких лежить на державному рівні.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Також обговорили ситуацію щодо оптимізації роботи комунальних котелень, яка триває в нашому місті, можливості придбання дров для котелень на альтернативному паливі тощо.
Також міський голова висловив побажання представнику Мінрегіону
про вдосконалення механізму компенсацій різниці в тарифах, про потребу регулювання цін на дрова та інше.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Після зустрічі делегація відправилась безпосередньо на Калуську ТЕЦ.