Від імені громади міський голова Андрій Найда вручив подяку благодійникам із Франції, які вже вчетверте привезли гуманітарну допомогу в Калуш.
На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook очільник громади проінформував:
"Найменше, що ми сьогодні можемо зробити для наших благодійників – це висловити слова вдячності за підтримку українського народу у війні з російським агресором.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Директор компанії Ma Cabane en Rondin mr. Ducoulombier Richard з калушанином Богданом Дем'янівим та їх партнером по бізнесу львів’янином Іваном Банахом доставили енергетичне харчування, спальники, турнікети та ін.
Пан Річард розповідає, що у себе вдома, у Франції, у соцмережах разом з дружиною-українкою дають оголошення про збір допомоги для України, і тоді всі охочі долучаються до благодійності. Ще проводять аукціони, за вторговані кошти закуповують пальне на дорогу. Сам побував у Бучі для того, щоб продемонструвати своїм друзям справжні жахіття війни. Оскільки, раніше з перегляду інформації в інтернеті вважали, що то кадри з якогось голлівудського фільму.
![⚠️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/26a0.png)
Ми сильні, коли разом!
".
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)