Подякувати людям, які шукають всі способи та засоби за кордоном допомоги українцям – це найменше що ми можемо зробити!
Раніше вже повідомлялось, як мешканці містечка Бакхаут ( Boechout) у Бельгії з початку війни згуртувалися для надання гуманітраної допомоги Україні.
І це завдяки калушанці Надії Лінді, яка там мешкає. Разом із чоловіком-бельгійцем Tim Verbergt організували волонтерський хаб. І вже від березня відправили на Україну
більше 30 тонн харчів, одягу, засобів гігієни, медикаментів, корму для тварин та ін.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
Волонтери ГО «Громадський рух «Мій двір» сортували та перенаправляли допомогу в зони активних бойових дій, захисникам на передову, мешканцям нашої громади.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Найперше було дві поїздки 5 бусами до кордону України, там їх зустрічали, перевантажували та везли в Калуш, Івано-Франківськ, Львів. У червні це вже була повна вантажівка – 16 тонн. Дехто з бельгійців так розчулився воєнною ситуацієї в Україні, що самостійно почали збирати та везти вантаж в Україну.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Разом ми сильніші