Їхній ліцей – пошкодили. Їхнє місто – окупували і знищили.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1.5/16/1f7e9.png)
Утікати від війни довелося учням Попаснянського ліцею №20, що на Луганщині. Зараз вони живуть у різних містах України. Однак, тримаються разом завдяки навчальному закладу, який працює дистанційно. На осінні канікули вирішили мандрувати разом.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5/1.5/16/1f4cc.png)
У
Калуській громаді відгукнулися на прохання керівниці ліцею Олени Терпелюк приїхати на відпочинок, і організували для гостей цікаву і насичену тижневу програму.
Минулих вихідних у Калуш прибуло 15дітей із Попасної віком від 11 до 17 років. Їх супроводжували двоє дорослих. Гостями опікувалися працівники Служби у справах дітей.
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1.5/16/2728.png)
Діти відвідали цікаві туристичні місця, зокрема, і Карпати. У нашій громаді долучилися до розважальних, культурних, мистецьких, спортивних заходів, багато спілкувалися із однолітками. Саме спілкування, якого так не вистачає у нових для більшості дітей містах, найбільше тішило відпочивальників. А також — гори, які багато хто побачив уперше.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1.5/16/1f49b.png)
На завершення відпочинку сьогодні, 2 лисопада, діти і їхні наставники побачили і близькі серцю степові краєвиди на світлинах полеглого воїна-фотографа Максима Бурди, що експонують у виставковій залі Калуша.
Місцеві митці організували для дітей цікаву майстерку.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
За кружкою какао мали зустріч із Калуським міським головою Андрієм Найдою. Поділилися враженнями, отримали приємні дарунки і загадали спільне бажання: якнайшвидшої Перемоги.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td9/1.5/16/1f64f.png)
Їхнє місто, вірять попасняни, відбудують, і вони обов’язково запросять у гості. Тим часом, мріють повернутися і до Калуша. А дехто навіть – залишитись, і облаштувати тут попаснянський квартал.
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Жити зараз! Працювати на Перемогу!