Метою Меморандуму є впровадження сторонами спільних заходів, необхідних для формування культури безпечного використання електросамокатів та інших індивідуальних електричних засобів пересування на об’єктах благоустрою в місті.
![☑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Підписавши зазначений Меморандум, сторони взяли на себе зобов 'язання, які на даний час не визначені чинним законодавством, а законопроект, який врегульовує багато законодавчих прогалин, на жаль, продовжує перебувати на стадії законопроекту.
![⚠️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdc/1/16/26a0.png)
Надання послуг прокату електросамокатів на території нашого міста здійснюють 4 осіб. Кількість електросамокатів, які задіяно оператором прокату, складає 50 одиниць. Їх кількість буде зростати, оскільки існує достатній попит як серед мешканців, так і гостей міста у таких послугах. Представники оператора пообіцяли, що в червні місяці двоє працівників облуговування у сфері надання прокату електросамокатів будуть зареєстровані як фізичні особи підприємці на території нашої громади та ще один - у липні з метою забезпечення сплати податків до бюджету Калуської міської територіальної громади.
Загалом підприємство надає такі ж послуги як в Калуші і у Львові, і у Вінниці та Дрогобичі. На стадії відновлення послуг і в Ірпіні та Бучі, а також їх запровадження в Івано-Франківську та Трускавці.