Це масштабний захід, який організований Association Energy Efficient Cities of Ukraine за підтримки Швейцарії у м. Києві за участю координаторки проєктів та програм Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні Анни Вільде, заступника Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Бутенка, голови Держенергоефективності Анни Замазєєвої, національної експертки Covenant of Mayors - East Оксани Кисіль, запрошених міських голів та енергоменеджерів.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)