"Я дякую всім, хто тут працював і працює, примножує велич і славу ПК «Мінералу",- Алла Терещенко.
31 серпня 1953 року, на День шахтаря, вперше гостинно відчинив свої двері клуб Калуського калійного комбінату, найбільшого на той час підприємства міста. І відразу став найулюбленішим місцем відпочинку калушан.
З
1970 року клуб перейменували на палац культури «Мінерал» Калуського Хіміко-Металургійного Комбінату.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
60-80-ті роки – справжній творчий злет та визнання талановитих самодіяльних артистів і колективів, які тут працювали. Тоді потрапити на танці в «Мінералі» - це було круто! А ВІА «Голубі кристали» - справжня легенда тої епохи!
У закладі функціонує народний музей трудової слави, де відображено в артефактах літопис становлення Калуша промислового. У 1999 р. установа перейшла в комунальну власність міста.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
З 2001 року незмінним керівником закладу є Алла Терещенко. У палаці культури працюють зараз 7 мистецьких народних колективів, 2 зразкові і 3 аматорські. Серед них - три десятиліття на сцені колективи «Студенька» і «Доленька»; 20 років – «Дует», майже два десятиліття – «Ліра», 10 років – «Передзвін». На початку 2021 року палац культури отримав статус «Комунальний заклад ПК «Мінерал».
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Цьогоріч заклад культури став центром відпочинку дітей: при
Палац культури "Мінерал" упродовж літа діяв оздоровчий табір «Мінерленд».
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
На жаль, з 2014 року «Мінерал» став місцем прощання з нашими полеглими Героями, які
віддали своє життя за волю та незалежність України.
Т а віримо, знаємо - Перемога скоро! І мистецька установа знову стане винятково обителлю муз!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
З ювілеєм, «Мінерал»! З ювілеєм, калушани!