Книга Оксани Тебешевської «Іван Франко і Голинь» - переможець обласної премії «Краща книга Прикарпаття»!
28 лютого в приміщенні Івано-Франківської обласної наукової бібліотеки ім. Івана Франка відбулося нагородження лауреатів обласної премії «Краща книга Прикарпаття-2022».![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/1f4d6.png)
Конкурс ініційований Товариством письменників та журналістів імені І. Франка за підтримки управління культури національностей та релігій обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України для популяризації українського друкованого слова і наближення його до читача.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Закарбовуючи краєзнавчу історію в слові, Ви збагачуєте літературу рідного краю, яка вже є надбанням для наступних поколінь.
Натхнення Вам, Оксано Степанівно, на подальші дослідження та літературну творчість!