11o

Міський голова Андрій Найда нагородив медаллю «За заслуги перед громадою», Почесною грамотою та грошовою премією голову Калуської міської громадської організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Федора ЛАБИКА

  • 2023.03.30 15:49
    • Громада
  • 219
Медаллю «За заслуги перед громадою», Почесною грамотою та грошовою премією нагородив сьогодні міський голова Андрій Найда голову Калуської міської громадської організації Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Федора Лабика.

  Нещодавно Федору Івановичу виповнилося 86 років. У Калуші це відома особистість, чий внесок у розвиток культури громади – безцінний. Був депутатом другого демократичного скликання Калуської міської ради.

  З ініціативи Федора Лабика у нашому місті започатковано багато творчих ініціатив, зокрема: фестиваль леміківської культури «Співочий гай», ансамбль троїстих музик «Калуські гудаки», вокальний ансамбль «Терки» та ін.
  Федір Іванович активно проводить краєзнавчу пошукову роботу, пов’язану з депортацією українців з Польщі. Для збереження самобутньої етнічної лемківської культури зібрав словник лемківської говірки. І це лише частина здобутків та досягнень краєзнавця-ентузіаста.

  "Щиро дякую Вам за активну громадську діяльність, участь у процесах державотворення у громаді, особистий вагомий внесок у збереження, популяризацію та розвиток лемківської культури. Бажаю міцного здоров’я та втілити ще не одну цікаву ідею!", -зазначив міський голова.

Інші новини