Щороку 6 вересня Калуська громада зустрічається на місці бойового духу – у Підгорецькому лісі, біля меморіального комплексу «Криївка Черемоша», щоб вшанувати світлу пам'ять загиблих підпільників ОУН-УПА.
Шість років тому у громаді проведено велику дослідницьку роботу – встановлене місце знаходження, розкопано і відновлено, враховуючи історичну достовірність, криївку.
Нині меморіальний комплекс «Криївка Черемоша» можуть відвідати всі охочі.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
У національно-визвольній боротьбі проти окупантів Герої-повстанці не жаліли свого життя. І зараз новітні Герої продовжують боротися за право на вільне майбутнє у вільній державі.
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Захищаймо сьогодення!
Вірмо у світле українське майбутнє!