Учора, 5 грудня, у ПК «Мінерал» відбулося інтерактивне дійство до Дня Святого Миколая.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
До участі у заході запросили діток, батьки яких загинули чи зникли безвісти внаслідок участі у бойових діях, соціально незахищені діти, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Загалом, на святі була майже сотня юних учасників.
Святий Миколай не забуває про кожного, хто чекає дарунків.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Служба у справах дітей висловлює подяку колективу ПК «Мінерал» і помічникам Миколая із благодійного фонду «Підгір’я» за подарунки, цікаву інтерактивну програму і позитивні емоції.
Кожна дитина заслуговує на радість, справжні дива та втілення усіх мрій!