Отож, можна з впевненістю сказати, що всі котельні в місті готові до експлуатації. Саме про це сьогодні запевнило керівництво КП «Калуська енергетична компанія» та ТОВ "Калуштеплоенерго".
Дійсно, пророблено велику підготовчу роботу до початку опалювального сезону на кожному об’єкті. Сьогодні закінчували обв’язку на бульварі Незалежності. У котельні, яка забезпечує теплом гімназію №9 ж/м Хотінь, завершували підготовчі роботи для подачі газу. Установили твердопаливні котли і на вул. Чорновола. На цьому тижні розпочнуть гідравлічне випробування, щоб вчасно забезпечити споживачів теплом.
Маємо надію, що і тут буде все добре.