Спільнота Копанківської гімназії від початку повномасштабного вторгнення росії активно долучилися до волонтерської допомоги нашим захисникам: «Ми усвідомлюємо, що це мікрочастка благодійності, проте знаємо, що робимо все, що від нас залежить, щоб наблизити Перемогу».
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Колектив закладу освіти зазначає: «Нашу скромну справу так високо оцінили. І в цей суворий час війни ми переконались в тому, що дива трапляються. Це прекрасно, що існують такі люди, благородні душею, трішки чарівники. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, пан Василь не просто подарував матеріальні цінності, а дав надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Все буде Україна!