4o

Відбулося засідання комісі з питань гуманітарної допомоги, законності  антикорупційної політики Калуської міської ради

  • 2024.02.26 18:13
    • Громада
  • 101

Сьогодні, 26 лютого, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань гуманітарної роботи, законності та антикорупційної політики Калуської міської ради.

На засідання винесено 23 питання порядку денного.

У склад виконавчого комітету пропонують внести зміни до кількісного і персонального складу виконавчого комітету Калуської міської ради. Якщо рішення ухвалять на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради, зі складу виконкому виведуть старост сіл, які зараз перебувають на війні і не мають можливості працювати у складі виконавчого комітету. 

Окремим блоком розглянули питання про роботу у 2023 році управлінь освіти; соціального захисту населення; культури, національностей та релігій; сім'ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради. Аналогічні проєкти представили на комісії і служба у справах дітей, міський центр соціальних служб, територіальний центр соціального обслуговування населення, центр соціальної реабілітації дітей із інвалідністю «Добродія Калуська». Звіти про роботу цих управлінь і підрозділів за минулий рік депутати заслухають на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради у четвер, 29 лютого.

Обговорили присвоєнню стадіону «Сокіл» у селі Голинь імені полеглого Героя Василя Завадецького. 

— Десять сезонів Василь Завадецький у складі футбольної команди села Голинь брав участь у чемпіонаті району із футболу. Він особисто долучався до розвитку цього стадіону, — наголосив начальник управління молоді і спорту Калуської міської ради Михайло Клим. — Ми консультувалися із активістами, які розвивають футболу цьому селі. Вони не заперечують проти присвоєння стадіону імені Героя. «За» проголосували і більшість учасників опитування громадськості у соціальних мережах.

Одноголосно схвалили присвоєння звань «Почесний громадянин Калуської міської територіальної громади» шести загиблим на захисті Батьківщини мешканцям.

Розглянули і питання «Про погодження проєкту Меморандуму про солідарне партнерство між Калуською міською територіальною громадою та містом Лар (Шварцвальд) Федеративна Республіка Німеччина».

Питання «Про погодження проєкту меморандуму про взаєморозуміння між Іван-Франківською ОДА-ОВА, Калуською міською радою, КНП «Калуська ЦРЛ» та Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Мув Юкрейн» анонсує масштабну співпрацю між місцевою владою, керівництвом медичного закладу і благодійниками щодо облаштування на базі відділення фізичної реабілітації Калуської ЦРЛ потужного реабілітаційного центру для військовослужбовців.

Заслухали також питання, що стосуються внесення змін у положення, цільові програми, Регламент Калуської міської ради.

Рішення депутатської комісії матимуть рекомендаційний характер під час розгляду на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради.

Інші новини