Із перших днів війни Мирослав Васильович став на захист рідної землі. Служив у 79 батальйоні Сил територіальної оборони ЗСУ на Запоріжжі. Згодом повернувся до своїх обов’язків першого заступника у Калуській міській раді.
Але поклик боротьби за волю України став важливішим за все 11 грудня Мирослав Тихий знову вирушив на фронт. Став частиною незламного українського щита!
Щирі вітання Мирославу Васильовичу! Дякуємо Вам!
Подяка кожному нашому Захисникові! Молимо Господа, щоб всі повернулися додому з Перемогою!
Чекаємо й віримо!