9o

Команда Калуського ліцею №3 – переможець турніру з волейболу!

  • 2024.02.10 18:21
    • Громада
    • Освіта
    • Спорт
  • 144

10 лютого в Калуському ліцею №4 традиційно відбувся волейбольний турнір серед закладів освіти Калуської громади.

Щороку, в середині лютого, в Калуській громаді відбувається турнір з волейболу серед закладів освіти Калуської міської ради, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цьогоріч змагання присвятили й учасниками російсько-української війни.

Війна… Крізь неї пройшли колись українські хлопці в Афганістані, на територіях інших держав. А сьогодні мужньо та самовіддано відвойовують кожен клаптик української землі, боронять рідну країну від російського окупанта. До присутніх звернувся керуючий справами виконкому Калуської міської ради Олег Савка. Також слова вдячності сьогоднішнім учасникам турніру за активність у підтримці ідеї висловили Володимир Сорохтей, голова Калуського територіального об’єднання ветеранів Афганістану та директорка ліцею №4 Лідія Когут. Присутніми на заході також були Віктор Гільтайчук, секретар міської ради, учасники війни в Афганістані та російсько-української війни.

Участь у турнірі взяли 13 команд, 5 – зі старостинських округів: Копанківської, Вістівської гімназій, Голинського, Ріп'янського та Пійлівського ліцеїв.

У спортивній боротьбі впевнену перемогу здобула команда Калуського ліцею №3, керівник Ярослав Бабій, 2 місце посів Голинський ліцей, керівник Степан Грицак. Бронзовими призерами стала команда Калуського ліцею №2, керівник Леся Ганущак, яка до цього 5 разів поспіль завойовувала кубок переможця.

Команди-переможці та учасниці нагороджені грамотами, подяками, кубками та волейбольними м’ячами та пам’ятними сувенірами. А команда Калуського ліцею №3 отримала перехідний кубок Переможця.

Організатори заходу: Калуське територіальне об’єднання ветеранів Афганістану та управління освіти Калуської міської ради.

Інші новини