Міський голова Андрій Найда сьогодні, 31 липня, взяв участь у нараді спільно з очільниками інших територіальних громад та виконавчим директором Всеукраїнської асоціації громад Іваном Слободяником у Лисці.
Обговорили питання щодо використання самозаліснених земель та лісів, які знаходяться у власності «Агролісу».
Попередньо, в рамках реформи лісової галузі ДП «Ліси України» презентувало проєкти співпраці з органами місцевого самоврядування, що передбачає передачу під їх контроль лісів та самозаліснених територій.
Спілкувалися про важливість того, щоб все ж таки громади самостійно розпоряджалися лісом. Адже є потреба в забезпеченні дровами людей пільгових категорій, зокрема, це малозабезпечені сім’ї. Така необхідність є і у військовослужбовців.
Присутні на нараді сформулювали чітку позицію - спільно з іншими громадами створити комунальне підприємство та самостійно забезпечити його обслуговування.
Очільники громад прийняли рішення звернутися до народних депутатів з проханням зробити певні зміни до закону про використання лісів.