Сьогодні на площі Героїв можна було придбати мистецькі шедеври відомих калуських художників, які передали свої роботи для реалізації з благодійною метою.
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![????️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Усі вторговані кошти підуть на підтримку ЗСУ.
Сьогодні на площі Героїв можна було придбати мистецькі шедеври відомих калуських художників, які передали свої роботи для реалізації з благодійною метою.
Усі вторговані кошти підуть на підтримку ЗСУ.