25 діток з числа тих, чиї батьки загинули чи пропали безвісти внаслідок участі в бойових діях чи здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації, учасників бойових дій та з багатодітних сімей упродовж 10 днів мали насичену, цікаву та різноманітну програму в Кендзежин Козле.
![✨️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Подяка й усім хто долучився до організації поїздки дітей: працівникам служби у справах дітей та управління освіти.